FOGO FH 3001 jest jednym z podstawowych modeli agregatów prądotwórczych, zaliczanych do popularnej grupy agregatów budowlanych. Jest to agregat jednofazowy 230 V, przeznaczony do prostych i praktycznych zastosowań wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niezależne źródło zasilania.
Model ten oferuje moc znamionową 2700 W / 2,7 kW, dzięki czemu dobrze sprawdza się przy zasilaniu wielu standardowych urządzeń i elektronarzędzi używanych na budowie, w pracach montażowych oraz w terenie. Dzięki niewielkim wymiarom oraz stosunkowo niskiej masie 37 kg agregat jest wygodny w przenoszeniu i codziennym użytkowaniu.
FOGO FH 3001 jest często wybierany przez użytkowników pracujących w trudniejszych warunkach terenowych, między innymi przez kamieniarzy wykonujących prace na cmentarzach i w miejscach o utrudnionym dostępie do energii elektrycznej. Agregat z powodzeniem zasili większość podstawowych urządzeń oraz elektronarzędzi o zapotrzebowaniu mieszczącym się w jego zakresie mocy.
Należy jednak pamiętać, że model ten nie jest przeznaczony do zasilania spawarek, ponieważ jego moc jest zbyt mała do tego typu odbiorników. To dobry wybór dla osób szukających prostego, mobilnego i sprawdzonego agregatu do podstawowych prac budowlanych i serwisowych.
| Parametry Elektryczne Agregatu | |
| Moc Maksymalna Trójfazowa | NIE DOTYCZY - Agregat Jednofazowy |
| Moc Znamionowa Trójfazowa | NIE DOTYCZY - Agregat Jednofazowy |
| Moc Maksymalna Jednofazowa | 3,0 kW |
| Moc Znamionowa Jednofazowa | 2,7 kW |
| Prąd Znamionowy Trójfazowy | NIE DOTYCZY - Agregat Jednofazowy |
| Prąd Znamionowy Jednofazowy | 11,7 A |
| Częstotliwość | 50 [Hz] |
| Dane Prądnicy Agregatu | |
| Stabilizacja Napięcia | TAK - Standard |
| Stabilizacja Napięcia AVR | NIE |
| Uzwojenie Miedziane | TAK |
| Szczelność prądnicy wg IEC-34-5 | IP 23 |
| Stabilność regulacji napięcia | +/- 5% |
| Dane Silnikowe Agregatu | |
| Producent Silnika | HONDA |
| Model Silnika | GX 200 |
| System Chłodzenia Silnika | POWIETRZE |
| Liczba cylindrów i układ | 1 |
| Pojemność Silnika | 196 |
| Ilość oleju silnikowego w [L] | 0,6 |
| Hałas Lwa | 96db(A) |
| Parametry Paliwowe Agregatu | |
| Rodzaj Paliwa | Benzyna (PB) |
| Pojemność zbiornika paliwa [L.] | 3,1 |
| Autonaomia pracy przy 75% obciążenia | 1,4 L/h |
| Wyposażenie i Funkcje Agregatu | |
| Gniazdo Trójfazowe 400V [32A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Trójfazowe 400V [16A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Jednofazowe 230V [63A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Jednofazowe 230V [32A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Jednofazowe 230V [16A] | 2 szt. |
| Gniazdo 12V [DC] | NIE WYSTĘPUJE |
| Sygnalizacja Przeciążenia | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo USB | NIE WYSTĘPUJE |
| Zabezpieczenie Przeciążeniowe | TAK - Standard |
| Czujnik Poziomu Oleju | TAK - Standard |
| Rozruch Agregatu | MANUALNY |
| Akumulator Rozruchowy | NIE WYSTĘPUJE - rozruch manualny |
| Gniazdo - Funkcja Ładowania Akumulatora | NIE WYSTĘPUJE |
| Licznik Czasu Pracy | OPCJA |
| ECO MODE - Zmienne obroty silnika do obciążenia | NIE WYSTĘPUJE |
| Ekran LCD z Parametrami Pracy | NIE |
| Możliwość Podpięcia Automatyki SZR - ATS | NIE |
| Zestaw Transportowy | NIE WYSTĘPUJE |
| Możliwość Synchronizacji 2 Takich Samych Agregatów | NIE WYSTĘPUJE |
| Wymiary Agregatu | |
| [L] - Długość | 580 [mm] |
| [W] - Szerokość | 405 [mm] |
| [H] - Wysokość | 395 [mm] |
| Waga [kg] | 37 |
Proszę wyślij nam swoje zapytanie.
W każdej chwili możesz również zadzwonić do nas - telefon 732 733 300
Lub napisać e-mail - kontakt@fogo-agregaty.pl
Pracujemy:
Od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
W Soboty w godzinach od 8.00 do 12.00