AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE - telefon 732 733 300 - kontakt@apex-agregaty.pl
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Zanim kupisz agregat prądotwórczy,

Dystrybucja (sprzedaż) agregatów prądotwórczych marki Fogo w Polsce oparta jest na sieci sklepów (firm)zajmujących się sprzedażą detaliczną lub hurtową. Zazwyczaj są to firmy, które oferują Państwu kilka różnych marek agregatów, lepszych, bądź gorszych, tańszych lub droższych.

My jako APEX Sp. Jawna Marcin Jan Psiuk mamy zaszczyt być liczącym się dystrybutorem agregatów prądotwórczych Firmy FOGO w Polsce, który zajmuje się sprzedażą i serwisem agregatów marki FOGO. Działamy na terenie całej Polski, więc województwo z jakiego zamawiasz agregat nie ma znaczenia.

Specjalizujemy się również w sprzedaży i produkcji agregatów prądotwórczych mobilnych (nazywanych również agregatami na kołach) Są to agregaty prądotwórcze zamontowane na homologowanych przyczepach. Rozwiązania te znajdują zastosowanie w gminach, straży pożarnej,wojsku, firmach, wszędzie tam gdzie potrzeba jest aby agregat był mobilny. Dzięki temu że sami projektujemy i budujemy przyczepy pod nasze agregaty, sprzedajemy Państwu sprawdzony produkt, który będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Zajmujemy się również kompleksowym wykonywaniem instalacji elektrycznych i energetycznych, w których stosuje się agregaty prądotwórcze. Stosujemy agregaty w różnych aplikacjach min. Oświetlenie stadionów, zasilanie awaryjne chłodni, czy całych zakładów produkcyjnych. Produkcja rolnicza a w szczególności hodowla drobiu, gospodarstwa rybackie, szpitale i wiele, wiele innych aplikacji gdzie potrzeba rezerwowego źródła zasilania.

Istniejemy na rynku w Polsce już ponad 25 lat, prowadząc jeden i ten sam podmiot gospodarczy. Jest to żywy dowód na to że podchodzimy do sprawy rzetelnie, profesjonalnie i co najważniejsze uczciwe. Już nie raz poprawialiśmy dla naszych Klientów instalacje energetyczne (elektryczne) po tak zwanych „fachowcach”, przed którymi przestrzegamy. Przestrzegamy również przed zakupami agregatów prądotwórczych z nie sprawdzonych źródeł, lub sklepów, które podszywają się pod znanych dostawców, ponieważ może to skutkować Państwa rozczarowaniem. Pamiętajmy o umiarze i rozsądku przy wyborze agregatu prądotwórczego i niech najniższa cena nie będzie Państwa głównym decydującym argumentem, kupując agregat prądotwórczy. Jeśli chcesz kupić profesjonalny agregat prądotwórczy marki FOGO, u poważnego, największego, sprawdzonego i profesjonalnego dystrybutora to zapraszamy na zakupy w Firmie APEX. O tym jak prawidłowo dobrać agregat (generator prądu) przy zakupie dowiedzą się Państwo z tego artykułu:

„Jak dobrać agregat stacjonarny do moich potrzeb - rozwiązania do zasilania firm, zakładów produkcyjnych, gospodarstw, branży energetycznej”
„Jak dobrać agregat przenośny do moich potrzeb - rozwiązania do zasilania elektronarzędzi, małych domków, domów, w pracach budowlanych"
„Jak dobrać agregat rolniczy na wałek W.O.M do moich potrzeb - rozwiązania dedykowane dla rolników, agregaty te są zasilane wałkiem odbioru mocy”

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej porady i podpowiedzi – Zadzwoń 732 733 300. Napisz kontakt@fogo-agregaty.pl Na agregatach się znamy. Przygotujemy ofertę "szytą na Twoją miarę"

Działamy na terenie następujących województw:

agregaty prądotwórcze fogo województwo dolnośląskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo kujawsko-pomorskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo lubelskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo lubuskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo łódzkie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo małopolskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo mazowieckie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo opolskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo podkarpackie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo podlaskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo pomorskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo śląskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo świętokrzyskie- TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo warmińsko-mazurskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo wielkopolskie - TAK
agregaty prądotwórcze fogo województwo zachodniopomorskie - TAK


Pracujemy:

od poniedziałku do piątku - od 9.00 do 17.00
w soboty - od 10.00 do 14.00
niedziela - nieczynne

Adres i dane firmy:

APEX Sp. Jawna Marcin , Jan Psiuk
ul. Lubichowska 130
83-200 Starogard Gdański
NIP : 592-10-06-187
REGON : 190918450

Telefon komórkowy sprzedaż agregatów stacjonarnych, mobilnych  i przenośnych - 732 733 300
Telefon komórkowy serwis i sprawy techniczne - 515 087 068
Telefon stacjonarny do Firmy APEX - 58 56 209 31
Fax do Firmy APEX - 58 56 209 33