AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE - telefon 732 733 300 - kontakt@apex-agregaty.pl
0
Twój koszyk
  • Brak produktów

Agregaty prądotwórcze dostarczamy w następujący sposób.

Agregaty Stacjonarne:

Agregaty prądotwórcze stacjonarne wysyłamy własną spedycją (posiadamy własne samochody ciężarowe, które dowożą agregaty w wybrane miejsce w Polsce), posiłkujemy się również spedycjami zewnętrznymi, aby jak najbardziej obniżyć koszt transportu. Na miejscu Klient powinien sam zapewnić sobie rozładunek, który może odbyć się „bokiem samochodu” lub „górą”. Przed dostawą uzgadniamy z Klientem w jaki sposób chce rozładować agregat i czy zakładany rozładunek jest możliwy, po czym ustalamy czy jest to rozładunek „bokiem” (sztaplarka, wózek widłowy, inna maszyna), czy „górą” – (dźwig, suwnica). Zdarza się że dowozimy agregaty, generatory z własnym rozładunkiem, samochodami typu HDS, jednak transport taki generuje dodatkowy koszt, więc znacznie taniej jest wynająć na czas rozładunku dźwig.

Cena dostawy agregatów stacjonarnych wacha się w przedziale 800 do 1500 zł netto i miejsca dostawy. Cennik dostaw standardowych wynosi:

Agregaty stacjonarne od 10kVA do 100kVA – stała cena, dostawa 800 zł netto
Agregaty stacjonarne od 100kVA do 500kVA – stała cena, dostawa 1200 zł netto
Agregaty powyżej 500kVA – cena do uzgodnienia, ok 3,5zł netto/km.
Możliwy również odbiór w siedzibie naszej firmy – brak kosztów.

 

Agregaty mobilne (na kołach, na podwoziu jezdnym):

Agregaty prądotwórcze mobilne, dostarczamy na dwie metody. Spedycją, na samochodzie ciężarowym typu solówka, czy „TIR”, lub jeśli Klient sobie życzy podczepiamy przyczepę i dowozimy własnym transportem, przyczepa jest transportowana na własnych kołach za samochodem, który ją ciągnie. W takim przypadku transport na kołach jest możliwy tylko i wyłącznie po zarejestrowaniu i opłaceniu ubezpieczenia przyczepy przez Klienta. Klient przesyła nam dowód rejestracyjny przyczepy, ubezpieczenie przyczepy i tablice rejestracyjną, następnie dostarczamy zestaw prądotwórczy w wybrane miejsce w Polsce, ciągnąc go za naszym samochodem.

Cena dostawy agregatu mobilnego wygląda następująco:

Agregaty mobilne od 10 kVA do 130kVA – transport solówką (na samochodzie ciężarowym) – 1400 zł netto.
Agregaty mobilne od 130 kVA do 250kVA – transport „TIR” (platforma ciężarówka) – ok 3,5 zł netto/km.
Agregaty mobilne od 10 kVA do 250kVAtransport na kołach za naszym samochodem – 1,5 zł netto/km.
Możliwy również odbiór w siedzibie naszej firmy – koszt 800 zł netto. Koszt ten jest podyktowany kosztami dodatkowymi takimi jak montaż agregatu na przyczepie (podwoziu jezdnym) i innych kosztów wynikających z niestandardowych zamówień.

 

Agregaty przenośne:

Małe agregaty, do których zaliczamy agregaty prądotwórcze przenośne wysyłamy za pomocą spedycji. Standardowo wysyłamy za pomocą kuriera DHL, który ma czas na dowóz do Klienta dwa dni robocze od podjęcia przesyłki. Jeśli chodzi o odbiór agregatów Fogo przenośnych to oferujemy Państwu następujące warunki:

Odbiór agregatu w siedzibie naszej Firmy – APEX Starogard Gdański – brak kosztów.
Odbiór agregatu w siedzibie Firmy FOGO – Święciechowa – Leszno – brak kosztów.
Wysyła agregat kurierem DHL według wagi przesyłki:
60kg – 75zł netto, 100kg – 95 zł netto, 200kg – 140 zł netto