Inwerterowy agregat prądotwórczy FOGO F3001iS to wydajny i uniwersalny model o mocy znamionowej 2,3 kW (2300 W) oraz mocy maksymalnej 2,5 kW (2500 W). To nowoczesny agregat inwerterowy, który bardzo dobrze sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest stabilne i bezpieczne zasilanie urządzeń wrażliwych na jakość prądu.
Model ten został wyposażony w gniazdo 230 V, gniazdo 12 V DC, które można wykorzystać do ładowania akumulatora, a także port USB. Agregat posiada również tryb ECO, który automatycznie dostosowuje prędkość obrotową silnika do aktualnego zapotrzebowania na moc. Przekłada się to na niższe zużycie paliwa, cichszą pracę oraz większy komfort użytkowania.
FOGO F3001iS daje także możliwość połączenia dwóch agregatów w celu zwiększenia dostępnej mocy. Zastosowany w tym modelu sprawdzony silnik RATO zapewnia pewną pracę i dobrą trwałość całego urządzenia. Agregat wyróżnia się stabilną pracą oraz bardzo dobrymi parametrami napięcia i częstotliwości. Stała sinusoida i częstotliwość 50 Hz pozwalają bezpiecznie zasilać elektronikę, urządzenia elektryczne oraz bardziej wymagające odbiorniki.
Dzięki korzystnemu połączeniu dobrej jakości, funkcjonalności i atrakcyjnej ceny jest to jeden z chętniej wybieranych agregatów do zasilania małych domków, przyczep kempingowych, kamperów oraz zastosowań rekreacyjnych i awaryjnych.
| Parametry Elektryczne Agregatu | |
| Moc Maksymalna Trójfazowa | NIE DOTYCZY - Agregat Jednofazowy |
| Moc Znamionowa Trójfazowa | NIE DOTYCZY - Agregat Jednofazowy |
| Moc Maksymalna Jednofazowa | 2,5 kW |
| Moc Znamionowa Jednofazowa | 2,3 kW |
| Prąd Znamionowy Trójfazowy | NIE DOTYCZY - Agregat Jednofazowy |
| Prąd Znamionowy Jednofazowy | 10 [A] |
| Częstotliwość | 50 [Hz] |
| Dane Prądnicy Agregatu | |
| Stabilizacja Napięcia | TAK |
| Stabilizacja Napięcia AVR | INVERTER |
| Uzwojenie Miedziane | TAK |
| Szczelność prądnicy wg IEC-34-5 | IP 23 |
| Stabilność regulacji napięcia | +/- 1% |
| Dane Silnikowe Agregatu | |
| Producent Silnika | Rato |
| Model Silnika | R 120-Vi |
| System Chłodzenia Silnika | Powietrze |
| Liczba cylindrów i układ | 1 |
| Pojemność Silnika | 122 |
| Ilość oleju silnikowego w [L] | 0,38 |
| Hałas Lwa | 91 db(A) |
| Parametry Paliwowe Agregatu | |
| Rodzaj Paliwa | Benzyna 95 - 98 (Pb) |
| Pojemność zbiornika paliwa [L.] | 4,5 |
| Autonaomia pracy przy 75% obciążenia | 4,5 h |
| Wyposażenie i Funkcje Agregatu | |
| Gniazdo Trójfazowe 400V [32A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Trójfazowe 400V [16A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Jednofazowe 230V [63A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Jednofazowe 230V [32A] | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo Jednofazowe 230V [16A] | 2 szt. |
| Gniazdo 12V [DC] | 1 szt. |
| Sygnalizacja Przeciążenia | TAK - Standard |
| Gniazdo USB | 1 szt. |
| Zabezpieczenie Przeciążeniowe | TAK - Standard |
| Czujnik Poziomu Oleju | TAK - Standard |
| Rozruch Agregatu | Manualny |
| Akumulator Rozruchowy | NIE WYSTĘPUJE |
| Gniazdo - Funkcja Ładowania Akumulatora | TAK |
| Licznik Czasu Pracy | NIE |
| ECO MODE - Zmienne obroty silnika do obciążenia | TAK |
| Ekran LCD z Parametrami Pracy | NIE |
| Możliwość Podpięcia Automatyki SZR - ATS | NIE |
| Zestaw Transportowy | NIE WYSTĘPUJE |
| Możliwość Synchronizacji 2 Takich Samych Agregatów | TAK - potrzebny dedykowany przewód dostępny jako opcja. W standardzie brak. |
| Wymiary Agregatu | |
| [L] - Długość | 520 [mm] |
| [W] - Szerokość | 460 [mm] |
| [H] - Wysokość | 320 [mm] |
| Waga [kg] | 25 kg |
Proszę wyślij nam swoje zapytanie.
W każdej chwili możesz również zadzwonić do nas - telefon 732 733 300
Lub napisać e-mail - kontakt@fogo-agregaty.pl
Pracujemy:
Od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
W Soboty w godzinach od 8.00 do 12.00